פנל מבודד

בישראל מתחילים להבין בשנים האחרונות מה שהבינו כבר מזמן בארצות הברית כמו גם במקומות אחרים שבנייה איכותית לא חייבת להיות רק עם לבנים ובטון. אומנם לבנים ובטון התקבעו אצל רובינו כמשהו יציב, משהו חזק ששום דבר לא יכול לעמוד מולו אך היום בעידן המודרני, עידן בו מפתחים גם אפשרויות אחרות ומתמקדים בחוזק ובעמידות שלהם יש פתרונות בנייה אחרים. היום פנל מבודד הוא כבר לא מילה זרה עבור רבים ויותר ויותר אנשים בוחרים בו כתחליף לשיטה ולחומרים המסורתיים. הנה כמה יתרונות שלו שכדאי לקחת בחשבון, יתרונות שלא נופלים והיתרונות של בטון ואולי אפילו עולים עליו.

בנייה ירוקה יותר.

בנייה באמצעות פנל מבודד היא בנייה ירוקה יותר. היום בעידן המודרני יש מודעות גוברת והולכת לשמירה על איכות הסביבה ונעשים מאמצים רבים לשמור על הכדור. גם ממשלות עושות מאמצים כאלו ואין שום סיבה לא למצוא פתרונות ירוקים יותר וטובים יותר מבחינה סביבתית. כאלו הם הפנלים המבודדים, ם מיוצרים מחומרים שפחות מזיקים לסביבה והעבודה עימם גם היא פחות מזיקה לסביבה. אך מעבר לכך יש עוד פן סביבתי שכדאי לקחת בחשבון כשמתלבטים האם לבחור בפנלים מבודדים או לא…

הקטנת הצריכה

הקטנת הצריכה מועילה לנו משני כיוונים. ראשית היא חלק משמירה על כדור הארץ ועל איכות הסביבה, וכמה שפחות צורכים פחות מזהמים את הסביבה וכמובן שהיא גם יותר נוחה לכיס שלנו. כשמדובר על  פנל מבודד מדובר על פנל שדורש פחות שימוש באמצעי חימום או קירור, מכיוון שהוא עצמו מבודד וכך הוא מאפשר לעשות שימוש מופחת במאווררים, במזגנים, בתנורים וכדומה. הקטנת הצריכה משמעותית מוזילה את ההוצאות החודשיות, ואם זה מגיע יחד עם שמירה על כדור הארץ אז למה לא…

לבנות במהירות הבזק

כל מי שבנה אי פעם בית קרקע או שהוסיף לבית שלו או אפילו סגר מרפסת או חנייה, יודע שזה פרויקט מורכב. זה עניין של כמה חודשים לכל הפחות ולעיתים אף כמה שנים, אך כשמדובר על בנייה באמצעות פנל מבודד הכול הופך להיות מהיר יותר. אם מדובר על בנייה של בית זה יכול לקחת חודשים ספורים בלבד ואם מדובר על תוספת לבית, סגירת מרפסת וכדומה זה יכול לקחת ימים ספורים עד שבועות בודדים. אין סיבה לא לבחור בפנלים מבודדים בעיקר היום כשיודעים שהאיכות שלהם לא נופלת מבנייה בבטון.

מחפשים פנלים מבודדים? ע. מעין תעשיות בע"מ היא החברה אותה אתם מחפשים!

אם בחרתם בפנלים מבודדים ואתם מחפשים חברה אמינה ומקצועית, חברת ע. מעין תעשיות בע"מ היא בדיוק בשבילכם. לחברה צוות עובדים מיומן ומסור שילווה אתכם לאורך כל הדרך, וייתן לכם ייעוץ מקצועי כמו שאתם צריכים. אל תהססו, פנו עוד היום לע. מעין תעשיות בע"מ וקבלו שירות מצוין!